Fabrice N'Skala

Beşiktaş’tan N’Skala Transferi Resmi Açıklama

Aytemiz Alanyaspor’un Kongolu futbolcusu Fabrice N’Skala sezon sonunda kulüp ile sözleşmesi sona ermişti. Beşiktaş’a transferi sıklıkla gündeme gelen N’Skala’nın Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Antalya ekibinde kalacağını söylemişti. Beşiktaş Kulübünün N’Skala’nın aklını çeldiğini ve futbolcunun Aytemiz Alanyaspor’da kalmasının engellendiğini Hasan Çavuşoğlu ifade etmişti.

N’Skala Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesini yenilemedi ve sosyal medya hesabından yaptığı veda paylaşımı ile takım ile taraftarlara veda etti. 30 yaşındaki futbolcunun Beşiktaş’a transferine kesin gözüyle bakılsa da resmi olarak iki taraftan da bir açıklama gelmemişti. Beşiktaş Kulübü yaptığı açıklama ile Fabrice N’Skala’nın Beşiktaş’a transfer olduğunu duyurdu.

Saat 19:03’de Açıklandı

Beşiktaş Kulübü 12 Ağustos Çarşamba günü (dün) saat 19:03’de  (Beşiktaş’ın kuruluş yıldönümü 1903)yaptığı paylaşım ile N’Skala’nın transferini resmi olarak açıkladı. Beşiktaş Kulübü gün içinde gitar ile çalınan ‘’Akdeniz Akşamları’’ şarkısını paylaşmıştı. Paylaşılan ‘’Akdeniz Akşamları’’ şarkısı N’Skala’nın transferinin gerçekleştiğinin bir işareti olarak algılandı. Siyah beyazlı kulüp N’Skala ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Transfer haberinin resmi olarak açıklanmasının ardından Beşiktaşlı N’Skala sosyal medya hesabından siyah beyazlı taraftarlara ‘’merhaba’’ dedi.

Güncel Yazılar