Süper Lig

Aytemiz Alanyaspor Yeni Sezona Hazırlanıyor

Aytemiz Alanyaspor takımı Süper Lig yeni sezon için Erzurum’da kampa girdi. Teknik direktör Çağdaş Atan yönetiminde antrenman yapan Aytemiz Alanyaspor takımı sabah ve akşam olmak üzere çift antrenman yapıyor. Erzurum Yüksek İrtifa Merkezi’nde antrenman yapan turuncu yeşilli takım dün yaptığı antrenmana ısınma koşusu ile başladı. Sabah antrenmanında kuvvet çalışmaları ve ağırlık çalışmaları yapan Aytemiz Alanyaspor takımı akşam antrenmanında taktik çalışması yaptı.

Yeni Transfer Meksika’dan

Erzurum’da kamp çalışması sürerken Aytemiz Alanyaspor Kulübü yeni sezon transferler görüşmelerini de yapıyor. Kulübün son transferi Paraguaylı futbolcu Adam Bareiro oldu. Meksika kulübü Monterrey’de forma giyen Adam Bareiro ile transfer şartlarında anlaşan Aytemiz Alanyaspor 24 yaşındaki futbolcu ile hafta içi sözleşme imzalayacak. Adam Bareiro’nun hafta başında Antalya’ya geleceği ve sözleşmenin imzalanacağı iddia edildi.

Aytemiz Alanyaspor’da kaleci olan Haydar Yılmaz ise kulüp ile ilişkisini keserek ayrıldı. Aytemiz Alanyaspor’un Portekizli kalecisi Marafona sebebiyle kendisine forma şansı bulamayan Haydar Yılmaz 2013 yılından beri Antalya ekibindeydi. Haydar Yılmaz kulüp ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshetmek için görüşme yapıyor.

Güncel Yazılar