Süper Lig

Çağdaş Atan’ın Jesti

Antalya’nın Süper Lig temsilcisi Aytemiz Alanyaspor teknik direktörlük görevi için Çağdaş Atan ile anlaşmıştı. Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer olmasıyla yeni sezonda Çağdaş Atan ile çalışacak. Beşiktaş’ta Sergen Yalçın ile çalışan Çağdaş Atan Aytemiz Alanyaspor’a transfer olurken siyah beyazlı takımda olan alacaklarını talep etmedi. Çağdaş Atan’ın eski kulübünden ayrılırken yaptığı bu davranışa Beşiktaş yönetimi memnun oldu.

Fatih Aksoy ve Davidson Transferleri

Aytemiz Alanyaspor’da forma giyen Welinton Beşiktaş’a transfer olmuştu. Beşiktaş’ın Sivasspor’da forma giyen kiralık futbolcusu Fatih Aksoy da Aytemiz Alanyaspor’a transfer olacak. 1,5 sezondur Sivasspor’da kiralık olarak forma giyen Fatih Aksoy burada başarılı bir performans sergiledi. Aytemiz Alanyaspor yönetimi Fatih Aksoy ile 3+1 süre ile prensipte anlaştı.

Antalya ekibinin yeni sezonda kadrosuna dahil etmeyi düşündüğü bir futbolcu da Vitoria Guimaraes’de oynayan Davidson’dı. Portekiz liginde oynayan Davidson’ı renklerine bağlamak isteyen Aytemiz Alanyaspor yönetimi 29 yaşındaki futbolcu ile görüşmelerini sürdürüyor. Brezilyalı futbolcu ile turuncu yeşilli kulübün görüşmelerinin sürdüğü ve 3 yıllık sözleşme üzerinde yoğunlaşıldığı bilgisi alındı.

Turuncu yeşilli kulüpten sezon sonu sözleşmesi biten ve kulüple yolları ayıran futbolcular oluyor.

Güncel Yazılar