Antalya

Aytemiz Alanyaspor’un Transfer Haftası

Süper Lig’de Antalya temsilcisi iki takımdan biri olan Aytemiz Alanyaspor bu sezon başarılı bir performans gösterdi ve ligde şampiyonluk iddiası olan takımlar arasına girdi. Corona virüsü sebebiyle lig maçlarına ara verilmesiyle Aytemiz Alanyasporlu futbolcular evde antrenmana başladılar. Bu süreçte Antalya ekibinde teknik direktör Erol Bulut ve 3 başarılı futbolcusunun da transfer iddiaları gündeme geldi.

Erol Bulut, Fabrice N’Skala, Papiss Cisse ve Junior Fernandes’in Aytemiz Alanyaspor’da sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi sıklıkla gündeme gelse de teknik adam transfer haberlerini yalanladı. Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu 3 futbolcunun yeni sezonda takımda kalması için gerekli çalışmaları yapılması için talimat verirken özellikle N’Skala’nın Beşiktaş’a transferi çok konuşuluyor.

Papiss Cisse Beşiktaş Radarında

N’Skala’nın Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın transfer listesinde olmasının yanında Papiss Cisse de Beşiktaş’ın takibinde bulunuyor. Siyah beyazlı kulüp Papiss Cisse’yi transfer edip 1 yıllık sözleşme imzalamak istiyor. Teknik direktör Erol Bulut’u kadrosuna dahil etmek isteği ile gündeme gelen Fenerbahçe’nin Erol Bulut ile Papiss Cisse ve Junior Fernandes’i de transfer edeceği iddialar arasında bulunuyor.

Aytemiz Alanyaspor’un futbolcular ve teknik direktör ile yeni sezon sözleşmesi yapma ihtimali merak ediliyor.