Antalya

N’Skala Kalacak mı Gidecek mi?

2019-2020 futbol sezonu Süper Lig Antalya temsilcisi takımı Aytemiz Alanyaspor’un Kongolu futbolcusu Fabrice N’skala son günlerde Fenerbahçe ve Beşiktaş’a transfer haberleri ile gündeme geliyor. Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer olacağı haberleri üzerine bir açıklama yapan Hasan Çavuşoğlu N’Skala’nın transfer haberleri ile ilgili de konuştu.

Erol bulut ile ilgili olarak Fenerbahçe’den bir teklif gelmediğini ve Ali Koç ile görüştüğünü Ali Koç’un da bu haberlerin dedikodu olduğunu söylediğini ifade eden Başkan N’Skala’nın transferi konusunda ilginç açıklamalar yaptı. N’Skala’nın Aytemiz Alanyaspor ile yeni sezonda sözleşmesinin yenilenmesi konusunda anlaştıklarını ama sonra N’Skala’nın bu sözünden döndüğünü ifade etti.

Fenerbahçe Menajeri ile Anlaştı

Hasan Çavuşoğlu N’Skala ile transfer konusunda anlaşan bir kulüp var mı bilmediklerini ama eğer olursa o kulübe karşı cephe alacaklarını söyledi. Fenerbahçe’nin N’Skala’yı renklerine bağlamak için görümeler yaptığı ve Kongolu futbolcunun menajeri ile görüştüğü transfer konusunda şartlarda anlaşıldığı iddia ediliyor. Yeni sezonda N’Skala’nın hangi takımda forma giyeceği ise Hasan Çavuşoğlu’nun bu açıklamalarından sonra merak edilmeye başlandı.