Aytemiz Akaryakıt Şirketi

Çağdaş Atan Başlangıçtan Memnun

Aytemiz Alanyaspor Kulübü, Aytemiz Akaryakıt Şirketi sponsorluğu ile Alanyaspor adının önünde Aytemiz adını almıştı. 4 yıldır Aytemiz sponsorluğu olan Alanyaspor Kulübü bu sponsorluk sözleşmesini uzattı. Aytemiz Akaryakıt Şirketi ile Alanyaspor arasındaki sponsorluk sözleşmesi yenilendi ve Alanyaspor 2020-2021 futbol sezonunda da Aytemiz Alanyaspor olarak mücadele etmeye devam edecek.

Alanyaspor, Süper Lige yükseldiği sezondan itibaren Aytemiz Alanyaspor ismini kullanıyor ve bu şekilde devam edecek. Sponsorluk sözleşmesi Aytemiz Akaryakıt Genel Müdürlük Binası’nda imzalandı. İmza törenine Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile Aytemiz Genel Müdürü Erol Varlık katıldı.

‘’Önceliğimiz Spora ve Sporcuya Destek’’

Aytemiz Genel Müdürü Erol Varlık, Aytemiz olarak spora ve sporcuya destek prensibiyle hizmet verdiklerine dikkat çekerek bu prensibin yansıması olarak da Alanyaspor ile işbirliği yaptıklarını söyledi. Erol Varlık Aytemiz Alanyaspor’un Süper Lig’deki başarıları ile Aytemiz ismini çok iyi taşıdığını ve Aytemiz Alanyaspor ile olan iş birliklerinin mutluluk ve gurur verici olduğunu belirtti.

Aytemiz Alanyaspor Kulübü başkanı Hasan Çavuşoğlu da Aytemiz Akaryakıt Şirketi ile olan iş birlikten mutluluk duyduklarını belirterek, sözleşmenin iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

Güncel Yazılar