Fenerbahçe

Hasan Çavuşoğlu ‘’Başarılı Bir Sezon Olacak’’

Teknik direktör Erol Bulut’un Fenerbahçe takımına transferi ile Aytemiz Alanyaspor yeni teknik direktör arayışına girmişti. Çağdaş Atan ile teknik direktörlük için 3 yıllık sözleşme imzalayan Aytemiz Alanyaspor yeni sezon hazırlıklarına da başlama kararı aldı. Sergen Yalçın ile çalışan Çağdaş Atan geçmiş dönemde Aytemiz Alanyaspor’un teknik kadrosunda da yer almıştı. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Hasan Çavuşoğlu teknik direktör olarak Çağdaş Atan ile başarılı bir sezon geçireceklerini söyledi. Hasan Çavuşoğlu Erol Bulut’a da verdiği hizmetler için teşekkür etti.

Hasan Çavuşoğlu transfer döneminin başlamasıyla yeni sezon transfer çalışmalarına başlayacaklarını da belirtti. Kulüp Başkanı Teknik direktör Çağdaş Atan ile futbolcuların performanslarını değerlendireceklerini ve sezon sonunda sözleşmesi biten futbolcular ile ilgili karar vereceklerini söyledi.

‘’Beklediğimiz Futbolcular Var’’

Aytemiz Alanyaspor Kulübü başkanı yeni sezonda kadrolarına dahil etmek istedikleri ve beklemede oldukları futbolcular olduğunu da ifade etti. Hasan Çavuşoğlu Türkiye Futbol federasyonu2nun açıkladığı harcama limiti ile ilgili bir sorun olmadığını da belirtti. Kulüp başkanı harcama limitlerinden memnun olmayan futbol kulüplerine de bu itirazları için saygı duyduklarını da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar