Antalya

Erol Bulut Bakasetas’ı İstiyor

Süper Lig Antalya temsilcisi Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut Fenerbahçe’ye transfer oldu. Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer olmasıyla Aytemiz Alanyaspor’da sözleşmesi biten futbolculardan da Fenerbahçe’ye transferlerin olacağı iddia ediliyordu. Erol Bulut’un Aytemiz Alanyaspor’daki başarılı futbolculardan Fenerbahçe’de bir takım kuracağı tahmin ediliyor.

Aytemiz Alanyaspor’da forma giyen Anastasios Bakasetas’ın Erol Bulut tarafından Fenerbahçe kadrosuna istediği biliniyor. Erol Bulut Bakasetas’ı Fenerbahçe’de kuracağı takıma istiyor ve 10 numaralı formayı da Bakasetas’a ayırdı.

2,5 Milyon Euro Transfer Bedeli

Fenerbahçe’nin Aytemiz Alanyaspor’dan transfer etmek istediği Bakasetas için Antalya ekibine takas formülünü önerdi. Sarı lacivertli takım Aytemiz Alanyaspor’a Bakasetas transferi karşılığında Jailson’ı önerdi. Aytemiz Alanyaspor ise Fenerbahçe’nin önerdiği bu takas teklifini kabul etmedi. Antalya ekibi Bakasetas’ın Fenerbahçe’ye transferi konusunda 2,5 milyon Euro ücret talep ediyor. Fenerbahçe, Aytemiz Alanyaspor’un talep ettiği 2,5 milyon Euro transfer bedeline sıcak bakmıyor. Ama sarı lacivertli kulüp teknik direktör Erol Bulut’un eski öğrencisi Bakasetas için Aytemiz Alanyaspor’a farklı bir futbolcu takası önerecek.

27 yaşındaki Yunan futbolcu Bakasetas İtalyan takımlarının da transfer listesinde bulunuyor.

Güncel Yazılar