Antalya

Fenerbahçe Türkiye Kupası Finalini Bekliyor

Süper Ligin Antalya temsilcisi Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi gündemdeki yerini koruyor. Fenerbahçe’nin teknik direktörü Ersun Yanal mart ayında Fenerbahçe ile yollarını ayırmıştı. Sarı lacivertli o tarihten itibaren teknik direktör arayışını sürdürüyor ve farklı teknik direktör adaylarının da adı geçiyor. Farkı teknik direktör adayları olsa da Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’un yeni sezonda Fenerbahçe’yi çalıştıracağına kesin gözüyle bakılıyor.

Futbolcu olduğu dönemde Fenerbahçe forması giyen Erol bulut Fenerbahçe’ye transferinin şu anda söz konusu olmadığını ısrarla belirtiyor. Fakat Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sezon sonunda biten teknik adam sözleşmesini de yenilemedi. Sezonun bitmesine günler kala Erol Bulut’un Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edildi. Aytemiz Alanyaspor’un Trabzonspor ile 29 Temmuz Çarşamba günü oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası final maçının ardından Erol bulut Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacak.

Yıllık 800 Bin Euro

Erol Bulut’un Fenerbahçe ile imzalayacağı sözleşmenin 1-3 yıl olduğu ve yıllık 800 bin Euro ücret alacağı iddia ediliyor. Aytemiz Alanyaspor’da başarılı bir sezon geçiren Erol bulut Ziraat Türkiye Kupası final maçında Aytemiz Alanyaspor’a kulüp tarihinde ilk defa Türkiye Kupası’nı kazandırmak istiyor.

Güncel Yazılar