2019-2020 futbol sezonu

Erol Bulut Fenerbahçe’ye Kırgın

Süper Ligin 2019-2020 futbol sezonu başarılı takımı Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut Fenerbahçe’nin kendisini transfer etmek istemesi haberleri üzerine ısrarla böyle bir teklifin kendisine gelmediğini söyledi. Kötü bir sezon geçiren Fenerbahçe teknik direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra yeni teknik direktör arayışına girmişti. Eski Fenerbahçeli futbolcu olan Erol Bulut üzerinde yoğunlaşan sarı lacivertli camia kulüp başkanı Ali Koç’un da takımın başına Erol Bulut’u istediğini açıklamıştı.

Fenerbahçe’nin Erol Bulut ısrarına rağmen teknik adama herhangi bir transfer teklifi gelmemesi Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye kırgın olmasına yol açtı. Fenerbahçe’nin Ersun Yanal’dan sonra farklı teknik direktör adayları ile görüşüp teklif götürdükleri ama Erol Bulut’a henüz bir teklif gitmediği biliniyor. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörünün de adının Fenerbahçe’de teknik direktör adayı olarak anılmasına rağmen bir teklif gelmemesi sebebiyle sarı lacivertli camiaya kırgın olduğu düşünülüyor.

Sözleşmesini Yenilemedi

Aytemiz Alanyaspor Kulübü başkanı Hasan Çavuşoğlu da Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi ile ilgili olarak bunun kendileri için gurur verici olduğunu ve teknik adamı desteklediklerini söylemişti. Hasan Çavuşoğlu sarı lacivertli takımdan gelen bir teklifte teknik direktörlerinin yolunu açacaklarını da belirtmişti. Erol Bulut’un ise sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi bitiyor ve henüz sözleşmesi yenilenmedi.