Fenerbahçe

Erol Bulut ‘’ Teklif Yok’’

Eski Fenerbahçe futbolcusu olan Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’un ismi son günlerde eski takımına transfer edileceği haberleri ile anılıyor. Sarı lacivertli kulübün Erol Bulut ile anlaşıldığını ve kulüp başkanı Ali Koç’un da bu transfere onay verdiğini açıklaması gözleri tekrar teknik adama çevirdi. Erol Bulut ısrarla Fenerbahçe’den bir teklif almadığını ve tek düşüncesinin corona virüsünün sona ermesi ile Aytemiz Alanyaspor olduğunu söylese de transfer iddiaları bitmiyor.

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörünün sezon sonunda sözleşmesinin bitmesi ve sözleşmesinin yenilenmesi için bir girişimde bulunulmaması da karaları karıştıran bir konu oldu. Erol Bulut ise en son yaptığı açıklamada Fenerbahçe’ye transferinin gündemde olmadığını belirterek üstüne basarak tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu tekrarladı.

‘’Gururlandım’’

Geçtiğimiz günlerde Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Erol Bulut’un sarı lacivert camiaya transferi ile ilgili olarak bir teklifin olmadığını ama böyle bir transferin kendilerini gururlandıracağını söylemişti. Erol Bulut da Başkanın bu sözlerinin kendisini gururlandırdığını ve mutlu ettiğini söyleyerek transfer konusunun Fenerbahçe’den resmi bir teklif gelirse konuşulabileceğini bugünün konusu olmadığını ısrarla dile getirdi.