Antalya

Erol Bulut ‘’Hedef 5. Sıra’’

Süper Ligin Antalya temsilcisi Aytemiz Alanyaspor’un hedefi ligi ilk dört sırada bitirmekti. Aytemiz Alanyaspor Covid 19 sebebiyle lig maçlarına verilen aradan sonra 12 Haziran’da başlayan lig maçlarında istediği futbolu sergileyemedi. Teknik direktör Erol Bulut’un takımı hafta sonu oynanan Denizlispor maçından 1-0 galibiyet ile ayrıldı. Erol Bulut kendi sahalarında oynanan Denizlispor maçının zor bir maç olduğunu ve karşılaşmanın ikinci yarısındaki baskılı futbol ile 3 puanı aldıklarını söyledi.

Lig puan sıralamasında 54 puanla 6. Sırada bulunan Aytemiz Alanyaspor’un bulunduğu sıra sebebiyle ligi ilk 4 sırada bitirmesi mümkün görünmüyor. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut ligi ilk 5 sırada bitirmeyi hedeflediklerini ve bu hedefi bu hafta gerçekleştirmek için çalıştıklarını ifade etti.

‘’Galatasaray’ın Puan Kaybetmesini Bekleyeceğiz’’

Erol Bulut ligde 5. Sırada bulunan Galatasaray’ın Aytemiz Alanyaspor’dan 1 puan önde olduğunu belirtti. Teknik adam Konyaspor ile oynayacakları maçta 3 puan alacaklarını söyleyerek Galatasaray’ın puan kaybetmesi halinde 5. Sırada ligi bitirebileceklerini sözlerine ekledi.

Aytemiz Alanyaspor ligin son hafta maçının ardından 29 Temmuz Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası finalinde mücadele edecek. Aytemiz Alanyaspor’un Ziraat Türkiye Kupası finalindeki rakibi Trabzonspor oldu.

Güncel Yazılar