Süper Lig

Erol Bulut ve Fenerbahçe Transferi

Erol Bulut ve Fenerbahçe Transferi

Fenerbahçe kulübü Süper Lig ikinci yarısında teknik direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırmıştı. Teknik direktör arayışını sürdüren Fenerbahçe’nin yeni teknik direktör olarak Erol Bulut ile anlaşacağı iddia ediliyor. Erol Bulut ısrarla sarı lacivertli kulüpten kendisine gelen bir teklif olmadığını açıklamasına rağmen teknik adamın Fenerbahçe’yi yeni sezonda çalıştırdığı haberleri vardı.

Erol Bulut’un futbolcu olduğu dönemlerde Fenerbahçe formasını giymesi de bu iddiaları kuvvetlendiriyor. Ersun Yanal’dan boşalan teknik direktörlük için geçici olarak bir çözüm bulan Fenerbahçe Erol Bulut’u yeni sezonda takımın başında görmek istiyor. Fenerbahçe’nin sezon sonu gelmeden Erol bulut ile transfer görüşmelerini tamamladığı ve sezon bitiminde sözleşmenin imzalanacağı gelen haberler arasında bulunuyor. Erol Bulut’un da sezon sonunu Aytemiz Alanyaspor’da tamamladıktan sonra Fenerbahçe ile sözleşme imzalamaya hazır olacağı iddia ediliyor.

‘’Lig Bittikten Sonra Konuşulur’’

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer haberleri ile ilgili açıklama yaptı. Kulüp Başkanı Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferinin ileri günlerde konuşulacak bir konu olduğunu ve önceliğin ligin bitmesi olduğunu ifade etti. Hasan Çavuşoğlu Aytemiz Alanyaspor’un ligi iyi bir yerde bitirmesi ile sezon sonunda kulüpten gitmek isteyenlerin gidebileceğini belirtti.

Güncel Yazılar