Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor

Erol Bulut’a Tepki

29 Temmuz Çarşamba günü oynanan Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor Ziraat Türkiye Kupası final maçını 2-0 Trabzonspor kazandı. Trabzonspor’un bu galibiyeti Ziraat Türkiye Kupası’nın da bordo mavili takımın olmasını sağladı. Kulüp tarihinde ilk defa Ziraat Türkiye Kupası’nda yarı final ve final oynayan Aytemiz Alanyaspor kupayı kazanıp bir ilki daha yaşamak istiyordu. Süper Ligi 5. Sırada bitiren Antalya ekibi Türkiye’yi Avrupa Kupaları’nda temsil edecek.

Karşılaşmada Trabzonspor’un kupayı kazanmasından daha çok Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’a Aytemiz Alanyasporlu futbolcunun verdiği sert tepki dikkat çekti.

Sandalyeyi Tekmeledi

Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Efecan Karaca maçın 63. Dakikasında oyundan teknik direktör Erol Bulut tarafından çıkarıldı. Efecan Karaca oyuncu değişim tabelasında ismini görünce sinirlendi ve saha kenarına gitti. Efecan Karaca kendisi yerine maça girecek arkadaşına kaptanlık pazupandını da verdi. 30 yaşındaki Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Erol Bulut’a maçtan çıkarılması ile ilgili sitemini dile getirdi. Efecan Karaca ile Erol Bulut arasındaki gergin konuşmadan sonra Efecan Karaca sandalyeyi tekmeleyerek tepkisini gösterdi.

Aytemiz Alanyaspor takımının kaptanlık görevini de sürdüren Efecan Karaca’nın Erol Bulut’a gösterdiği bu tepki şaşkınlık yarattı.

Güncel Yazılar