Süper Lig

Erol Bulut Ekibini Kuruyor

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig 2019-2020 sezonunu başarılı bir performans ile bitirdi. Ligi 5. Sırada bitiren Antalya ekibi Ziraat Türkiye Kupası’nda da finale kadar yükseldi. Kulüp tarihinde ilk defa Türkiye Kupası’nda yarı final ve final oynayan Aytemiz Alanyaspor Final maçında Trabzonspor’a 2-0 yenilerek kupayı kaçırdı. Aytemiz Alanyaspor’un bu başarılı performansında en büyük pay teknik direktör Erol Bulut’undu.

Fenerbahçe’ye transfer haberleri ile sıklıkla gündeme gelen Erol Bulut’un yeni sezonda Fenerbahçe’nin başında olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Taraflardan henüz resmi bir açıklama gelmedi ama Erol bulut Ziraat Türkiye Kupası final maçının sonunda futbolcularla vedalaştı. Fenerbahçe’nin ve Erol Bulut’un sözleşme imzalamak için Ziraat Türkiye Kupası final maçını beklediği iddia ediliyordu. Kurban Bayramı sonrası Erol Bulut’un Fenerbahçe’nin teknik direktörü olduğu ile ilgili resmî açıklama yapılacağı biliniyor.

Aytemiz Alanyaspor’dan 2 Kişi

Erol Bulut resmi olarak transfer gerçekleşmemiş ve sözleşme imzalanmamış olsa da Fenerbahçe’de ekibini kurmaya başladı. Futbolcu olduğu dönemde Fenerbahçe’de oynayan Erol bulut Aytemiz Alanyaspor’daki ekibinden analist görevindeki İbrahim Kemal Menderes’i ve kondisyoner görevinde olan Pantelis’i Fenerbahçe’ye getirecek. Ayrıca Tuncay Şanlı ve Mehmet Yozgatlı’nın Erol Bulut’un yardımcıları görevine getirileceği de iddialar arasında bulunuyor.

Güncel Yazılar