Fenerbahçe

Erol Bulut’tan Fenerbahçe’ye Geçmiş Olsun

Fenerbahçe Basketbol takımı ve Fenerbahçe Futbol takımındaki sporcularda corona virüsü covid-19 bulgularına rastlanmıştı. Bu sporculara ileri covid-19 testi yapılınca Fenerbahçe’nin basketbol takımında 2 basketbolcu ve 1 kulüp şanında covid-19 testi pozitif çıkmıştı. Fenerbahçe’nin futbol takımında da 1 futbolcu ve 1 kulüp çalışanında covid-19 testi pozitif çıktı. Fenerbahçe Spor Kulübünde sporcuların covid-19 virüsü taşımaları Fenerbahçeli sporcularda üzüntü yarattı ve tedirginliğe sebep oldu.

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut da Fenerbahçe Spor Kulübüne geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Erol Bulut twitter hesabından yaptığı paylaşımda sporcularında covid-19 virüsü tanısı konan Fenerbahçe Spor Kulübü’ne geçmiş olsun dileklerinde bulunarak acil şifalar diledi.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe’nin yeni sezonda teknik direktör adayı olarak Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’u transfer etmek istediği iddia edilmişti.

Galatasaray’a da Geçmiş Olsun

Erol Bulut Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim’in ve Galatasaray Kulübü 2. Yöneticisi Abdürrahim Albayrak ve eşinin covid-19 virüsüne yakalanmaları ile ilgili de geçmiş olsun mesajını sosyal medya hesabından yayınladı. Erol Bulut spor dünyasının efsane hocası Fatih Terim’e ve Albayrak çiftine geçmiş olsun diledi.