Fenerbahçe

‘’Fenerbahçe’den Teklif Almadım’’

Son günlerde adı Fenerbahçe transferi ile anılan Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut bu konu ile ilgili tekrar açıklama yaptı. Erol Bulut’un Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sezon sonu sona eriyor ve Erol Bulut’un yeni sezon için Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilmişti. Aytemiz Alanyaspor’un bu sezon başarılı bir sezon geçirmesinde en büyük pay sahibi olan teknik adam takıma bu sezon tarihindeki ilk başarıları da yaşattı.

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut Fenerbahçe’ye transfer edileceği iddialarına yine aynı cevabı vererek şu anda tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu ve Fenerbahçe’den teklif almadığını tekrarladı. Teknik adam Aytemiz Alanyaspor’un başarısı için çalıştığını içinde bulunduğumuz dönemde sağlık ve takımın başarısından başka düşüncesi olmadığını hem ligi iyi bir yerde bitirmek hem de Türkiye Kupasını tarihinde ilk defa Aytemiz Alanyaspor’un kazanması için çalıştığını anlattı.

Erol Bulut Sözleşmesini Yenilemedi

Erol Bulut her ne kadar Fenerbahçe’ye transferi ile ilgili haberleri yalanlasa da Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesini henüz yenilememesi sarı-lacivertli takıma geçişi iddialarını kuvvetlendiriyor.

Geçen hafta Fenerbahçe’nin Erol Bulut ile anlaştığı haberleri yayılmış ve kulübün başkanı Ali Koç’un da Erol Bulut’un transferi için onay verdiği iddia edilmişti.