Antalya

Final Maçı Hatıra Biletleri

Süper Lig Antalya temsilcisi Aytemiz Alanyaspor ligde başarılı bir sezon geçiriyor. Son hafta maçında diğer Antalya takımı Antalyaspor’a yenilse de Aytemiz Alanyaspor ligi üst sıralarda tamamlayacak. Lig maçlarına verilen pandemi arasından sonra maçlarda istediği sonuçları alamayan takım aynı zamanda Ziraat Türkiye Kupası’nda finale kalmıştı.

Kulüp tarihinde bir ilki gerçekleştiren Aytemiz Alanyaspor ilk defa Türkiye Kupası’nda yarı finalde mücadele etmişti. Yarı finalde Antalyaspor ile karşılaşan ve Antalyaspor’u iki maçta da yenen takım finale yükseldi. Böylece yine kulüp tarihinde bir ilk oldu ve Aytemiz Alanyaspor Ziraat Türkiye Kupası2nda finalde mücadele edecek. Aytemiz Alanyaspor’un finaldeki rakibi Trabzonspor ve final maçı 29 Temmuz’da oynanacak. Corona virüsü tedbirleri kapsamında seyircisiz olacak final maçı için Aytemiz Alanyaspor hatıra biletler bastırdı.

Hasan Çavuşoğlu Teşekkür Etti

Kulüp tarihinde ilki yaşanacak bu final maçı için Aytemiz Alanyaspor’un bastırdığı hatıra biletler farklı fiyatlarda satılıyor. Bilet fiyatları Kale Arkası 50 TL, Maraton 100 TL, VIP A 1000 TL, VIP B 500 TL, Protokol A 10.000 TL, Protokol B 5.000 TL olarak satışa sunuldu. Hatıra biletleri taraftarlar, iş insanları ve Aytemiz Alanyasporlu şirketler alıyor. Aytemiz Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu taraftarlara ve hatıra bileti alan herkese destekleri için teşekkür etti.

Güncel Yazılar