İzmir

Göztepe-Aytemiz Alanyaspor Maçında Beraberlik

Aytemiz Alanyaspor İzmir deplasmanındaki Göztepe karşılaşmasından 3-3 beraberlik ile döndü. 27 Haziran Cumartesi günü Gürsel Aksel Stadı’nda oynanan Göztepe-Aytemiz Alanyaspor karşılaşması gol yağmuru olan bir maç oldu. Takımlar 3-3 beraberliğin ardından maçtan 1 puan ile ayrıldılar. Aytemiz Alanyaspor’un puanı 45 ve Göztepe’nin puanı da 38 oldu.

Maçın Golleri

Maçın 4. Dakikasında Aytemiz Alanyaspor Efecan Karaca’nın golü ile 1-0 öne geçti. Antalya ekibinin maçtaki üstünlüğü 7 dakika sürdü ve 11. Dakika Göztepe beraberliği yakaladı. Serdar Güler’in 11. Dakikada attığı gol maça eşitliği getirdi ve skor 1-1 oldu. İlk yarının uzatma dakikası 45+3’de Cisse’nin attığı gol Aytemiz Alanyaspor’u 2-1 galip durumuna getirdi ve ilk yarıyı Aytemiz Alanyaspor 2-1 önde bitirdi.

 İkinci yarının 49. Dakikası Göztepe’nin maçta tekrar beraberliği yakaladığı dakika oldu. Alpaslan Öztürk 49. Dakikada attığı gol ile takımına beraberliği getirdi ve maçta durum 2-2 oldu. Cisse 64. Dakikada karşılaşmada beraberliği bozan ikinci golünü attı ve Aytemiz Alanyaspor maçta 3. Kez öne geçti. Karşılaşmada 3-2 Aytemiz Alanyaspor üstünlüğü 90, dakikada Göztepe futbolcusu Stefano Napoleoni’nin golü maçta skoru 3-3 yaptı ve maç 3-3 berabere sona erdi.

Güncel Yazılar