İzmir

Göztepe Hazırlığı

Aytemiz Alanyaspor 29. Hafta maçında İzmir ekibi Göztepe ile karşılaşacak. 27 Haziran Pazartesi günü İzmir’de oynanacak maç ile ilgili Antalya ekibi hazırlıklarını tamamladı ve İzmir’e yola çıktı. 28. Hafta maçında Trabzonspor ile karşılaşan ve olaylı bir maç yaşayan Aytemiz Alanyaspor karşılaşmadan 2-2 berabere ayrılmıştı.

Lig maçlarına verilen covid 19 arasından sonra ilk lig maçında Medipol Başakşehir’e yenilen Aytemiz Alanyaspor Trabzonspor beraberliğinin ardında Göztepe maçında galibiyet ile tanışmayı istiyor. Cengiz Aydoğan Tesislerinde teknik direktör Erol Bulut yönetiminde ısınma hareketleri ile antrenmana başlayan Aytemiz Alanyaspor takımı çift kale maç ile antrenmanı tamamladı. Erol Bulut takımının ligi ilk 5 sırada tamamlamasını hedeflediğini açıkladı.

Covid 19 Test Sonuçları

Aytemiz Alanyaspor takımına belli aralıklarla ve lig maçlarından önce covid 19 testi yapılıyor. Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde kulüp doktoru İsmail Yetkin tarafından futbolcu, teknik kadro, kulüp çalışanları ve kulüp yönetimine corona virüsü testi yapıldı. Covid 19 test sonuçlarına göre pozitif vakaya rastlanmadı. Aytemiz Alanyaspor kulüp yönetimi test sonuçlarının negatif çıktığını açıkladı.

Güncel Yazılar