Adam Bareiro

Hazırlıklar Son Hız Devam

Aytemiz Alanyaspor son olarak Adam Bareiro transferini gerçekleştirdi. Paraguaylı futbolcuyu Antalya ekibi 1 yıllık kiralık olarak kadrosuna dahil etti. Aytemiz Alanyaspor kulübü transfer görüşmelerini sürdürürken takım da Erzurum’da kamp çalışmalarına devam ediyor.

Turuncu yeşilli takım Erzurum Yüksek İrtifa Merkezi’nde teknik direktör Çağdaş Atan yönetiminde antrenman yapıyor. Aytemiz Alanyaspor takımı günde 2 antrenman gerçekleştiriyor ve antrenman programı ısınma koşusu ile başlıyor. Futbolculara ısınma koşusunun ardından pas ve gol çalışmaları yapıyor ve çift kale maç ile antrenman son buluyor. Aytemiz Alanyaspor’un Bareiro başta olmak üzere son yaptığı futbolcular da Erzurum’daki kampa katılacaklar.

Stada UEFA Uygunluğu

Aytemiz Alanyaspor iç saha maçlarını Alanya’da Bahçeşehir Okulları Stadı’nda oynuyor. Takımın UEFA standartlarında bir sahada maçlarını oynaması için Bahçeşehir Okulları Stadı2nda düzenleme çalışmaları yapılıyor. Sahayı UEFA standartlarına uygun hale getirmek için yapılan bu çalışmalar Alanya Belediyesi tarafından yapılıyor. Aytemiz Alanyaspor Kulübü As Başkanı bu düzenlemeler için Alanya Belediyesine ve Alanya Belediye Başkanı Âdem Murat Yücel’e teşekkür etti. UEFA’dan gelen yetkililer stadın eksikliklerini tespit ettiler ve bu eksikliklerin tamamlanması için çalışmalar başladı.

Güncel Yazılar