Süper Lig

Aytemiz Alanyaspor-Karagümrük Hazırlık Maçı

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig 2019-2020 futbol sezonunu 5. Sırada tamamladı. Antalya ekibi Türkiye’yi Avrupa kupalarında temsil edecek. 2020-2021 futbol sezonunda da başarılı bir sezon geçirmeyi hedefleyen Aytemiz Alanyaspor sezon hazırlıklarına başladı. Teknik direktör Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer olmasıyla Aytemiz Alanyaspor teknik direktör olarak Çağdaş Atan ile anlaştı.

Aytemiz Alanyasporlu futbolcular sağlık kontrolünden geçerek sezon hazırlıkları için başlangıcı yaptılar. Futbolcular ve teknik kadro özel bir hastanede salık kontrollerini yaptırdılar. Turuncu yeşilli takım 11 Ağustos Pazartesi günü bugün teknik direktör Çağdaş Atan yönetiminde ilk antrenmana çıkacaklar. Cengiz Aydoğan Tesisleri’ndeki antrenman pazartesi akşamı 20:00’de başlayacak. Aytemiz Alanyaspor pazartesi ve salı günü Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde antrenman yapacak. Takım 14 Ağustos tarihinde Erzurum’da kampa gidecek.

Futbolcu Transferleri

Antalya ekibi 2020-2021 futbol sezonu için transfer çalışmalarına da devam ediyor. İlk etapta teknik direktör sorununu çözen ve kısa zamanda yeni teknik direktör Çağdaş Atan’ı takım başına geçiren Aytemiz Alanyaspor futbolcu transferlerine yoğunlaştı. Aytemiz Alanyaspor’dan Welinton Beşiktaş’a transfer oldu. Fabrice N’Skala da takımdan ayrıldı ve büyük ihtimalle Beşiktaş’a transfer olacak.

Güncel Yazılar