Fabrice N'Skala

N’Skala’nın Veda Mesajı

Uzun süredir Fabrice N’Skala transferi Aytemiz Alanyaspor’un gündemindeki yerini koruyor. Sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi biten N’Skala’nın Beşiktaş’a transfer olacağı iddia ediliyor. Aytemiz Alanyaspor ile yollarını ayıran N’Skala henüz Beşiktaş ile bir sözleşme imzalamasa da siyah beyazlı takıma transferine kesin gözüyle bakılıyor.

Kongolu futbolcu Antalya’dan ayrıldı ve İstanbul’a gitti. N’Skala sosyal medya hesabından da Aytemiz Alanyasporlu taraftarlara veda mesajı yayınladı. N’Skala paylaşımında ilk geldiği günden itibaren Alanya’ya âşık olduğunu ve Aytemiz Alanyaspor için mücadele ettiğini belirtti. N’Skala veda mesajında Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, kulüp personeline ve taraftarlara teşekkür etti.

Hasan Çavuşoğlu’ndan Özür Dilediler

N’Skala’nın Beşiktaş’a transfer olacağı iddiaları üzerine Aytemiz Alanyaspor Kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu Beşiktaş’ı gayri etik davranmakla itham etmişti. Hasan Çavuşoğlu N’Skala’nın Aytemiz Alanyaspor’da kalmayı düşündüğünü ve yeni sezon sözleşmeyi imzalama aşamasında olduğunu söylemişti. Kulüp Başkanı Beşiktaş2ın N’Skala’nın bu süreçte fikrini değiştirdiğini ve sözleşme imzalamaktan caydırdığını belirtmişti. Hasan Çavuşoğlu bu olaylar üzerine Beşiktaş’tan bir yöneticinin kendisini arayıp özür dilediğini de ifade etmişti.

Güncel Yazılar