Antalya

Türkiye Kupası Hatıra Biletleri

Süper Lig Antalya temsilcisi Aytemiz Alanyaspor şampiyonlukta iddialı bir takımdı. Ligdeki puan sıralamasında 6. Sırada bulunan Aytemiz Alanyaspor sezon sonunda ligi ilk 4’de bitirmeyi hedefliyor. Turuncu yeşilli takımın Süper Ligdeki bu başarısının yanında Ziraat Türkiye Kupasında da başarılı bir performansı var.

Aytemiz Alanyaspor kulüp tarihinde ilk defa kupada yarı finale yükseldi. Yarı finalde Antalyaspor ile eşleşen Aytemiz Alanyaspor yarı final ilk maçında da rakibini 1-0 yendi. Yarı final ikinci maçı için avantaj elde eden Aytemiz Alanyaspor yarı finali geçip final oynamayı ve Ziraat Türkiye Kupasını müzesine götürmeyi hedefliyor. Yarı final ikinci maçı pandemi sebebiyle ertelenmişti ve yeni maç tarihi olarak 18 Haziran 2020 tarihi belirlendi. Bu maç corona virüsü tedbirleri kapsamında seyircisiz oynanacak. Aytemiz Alanyaspor kulübü de taraftarlarının bu maçı gelecekte de hatırlamaları için hatıra bileti bastı.

Alanyaspor Store’da Satışta

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Ziraat Türkiye Kupası yarı final ikinci maçı için hatıra biletleri bastırdı ve Alanyaspor Store’da satışa sundu. Aytemiz Alanyaspor taraftarları takımlarını fiziki olarak yarı final maçında destekleyemeyecek olsalar bile hatıra bileti ile manen takımlarının yanında olacaklar.

Güncel Yazılar