Ersun Yanal

Erol Bulut Kalacak mı?

Fenerbahçe teknik direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktör olmadan çalışmalarını sürdürüyor. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut ile yeni sezonda sözleşme imzalayacağı iddia edilen sarı lacivertli camia farklı bir isimle anlaştı. Yeni sezonda Fenerbahçe’yi Tahir Karapınar çalıştıracak.

Fenerbahçe’yi yeni sezonda çalıştırma haberleri sorulduğunda Erol bulut kendisine gelen bir teklif olmadığını belirtiyordu. Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Fenerbahçe’den Erol Bulut’a gelen bir teklif olmadığını eğer teklif olursa da teknik adama engel olmayacaklarını açıklamıştı. Hasan Çavuşoğlu Erol Bulut’un büyük takımlarda teknik direktör olmasının kendileri için gurur verici olduğunu da ifade etmişti.  

Aytemiz Alanyaspor Devam Etmek İstiyor

Sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Erol Bulut’un yeni sezonda Antalya ekibinde devam edeceği konusu merak ediliyor. Aytemiz Alanyaspor’u bu sezon yükselen bir grafiğe taşıyan ve şampiyonluk iddiası olan bir takım haline getiren Erol Bulut’u kulüp bırakmak istemiyor. Fenerbahçe’nin eski futbolcusu olan Erol Bulut’un sarı lacivertli takıma transferi ortadan kalkınca yeni sezonda hangi takımda devam edeceği konusu kafaları kurcalamaya başladı.

Güncel Yazılar