Antalya

Aytemiz Alanyaspor Lige Hazırlanıyor

Süper Ligin Antalya temsilcisi Aytemiz Alanyaspor lig maçlarına hazırlık çalışmalarına devam ediyor. 12 Haziran’da başlaması planlanan maçlara Aytemiz Alanyaspor teknik direktör Erol bulut yönetiminde çalışıyor. Futbolcular Cengiz Aydoğan Tesislerinde düzenli olarak antrenman programını uyguluyorlar. Antalya ekibi günde sabah ve akşam olmak üzere çift antrenman ile lige hazırlanıyorlar.

Erol Bulut futbolcuların ısınma koşusu ile antrenman başlamalarını sağlıyor. Isınma koşusunun ardından futbolcular pas ve şut çalışması yapıyorlar ardından çift kale maç yapılıyor. Aytemiz Alanyasporlu futbolcular antrenman yaparken 3 ya da 4 kişilik gruplar halinde ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak çalışıyorlar. Futbolcular birbirleri ile mümkün olduğunca az temasta bulunmaya özen gösteriyorlar.

Hedef İlk Türkiye Kupası

Süper ligde başarılı bir performans yakalayan Aytemiz Alanyaspor ligi iyi bir sıralamada bitirmeyi hedefliyor. Turuncu yeşilli takım kulüp tarihinde bir ilk olarak yaşadığı Ziraat Türkiye Kupasında yarı final oynama şansını iyi kullanmak istiyor. Aytemiz Alanyaspor Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçındaki rakibi Antalyaspor’u eleyip finale çıkmayı ve kupayı müzesine götürmeyi hedefliyor. Antalya ekibi Ziraat Türkiye Kupasını kazandığı zaman bu bir ilk olacak.

Güncel Yazılar