Ersun Yanal

Erol Bulut-Emre Belözoğlu Görüşmesi

Teknik direktör Ersun Yanal ile yollarını ayıran Fenerbahçe’de yeni teknik direktör arayışının dedikoduları bitmiyor. Aytemiz Alanyaspor teknik direktör Erol Bulut’u transfer etme isteğinde olan Fenerbahçe bu konuda ilerleme kaydedemiyor. Erol Bulut ısrarla kendisine sarı lacivertli camiadan gelen bir teklif olmadığını ve tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu söylüyor. Erol Bulut’un Fenerbahçe’nin eski futbolcusu olması ve sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi bitmesine rağmen sözleşmeyi yenilememesi Fenerbahçe transferi iddialarını güçlendiriyor.

Fenerbahçe’de forma giyen Emre Belözoğlu’nun yeni sezonda sarı lacivertli takımda sportif direktörlük yapacağı iddia ediliyor. Emre Belözoğlu geçmiş sezonlarda Medipol Başakşehir’de Erol Bulut ile çalışmıştı. Emre Belözoğlu’nun Erol Bulut ile bir telefon görüşmesi yaptığı ve Fenerbahçe’de beraber çalışma teklifinde bulunduğu alınan haberler arasındadır.

Teklif Yok

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi konusunda bir teklifin olmadığını ifade etmişti. Hasan Çavuşoğlu 45 yaşındaki teknik adamın Fenerbahçe’ye ya da başka büyük bir kulübe transferinin kendileri için gurur verici olduğunu sözlerine eklemişti. Aytemiz Alanyaspor Başkanı Ali Koç ile görüştüğünü ve Ali Koç’un da bu transfer haberinin doğru olmadığını söylediğini açıklamıştı.

Güncel Yazılar