2019-2020 futbol

Erol Bulut Kalıyor mu?

Süper Lig 2019-2020 futbol sezonunun başarılı takımı Aytemiz Alanyaspor ligde 6. Sırada bulunuyor. Süper ligde şampiyonluk iddiası da bulunan Antalya ekibinin bu başarısında teknik direktör Erol Bulut’un büyük payı bulunuyor. Son dönemlerde sıklıkla Fenerbahçe’ye transferi ile gündeme gelen teknik adamın yeni sezonda hangi takımda olacağı merak ediliyor.

Erol Bulut’un sezon sonunda Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi bitiyor. 45 yaşındaki teknik adam Fenerbahçe’ye transferi konusunda böyle bir teklif olmadığını ifade ediyor. Aytemiz Alanyaspor’un Erol Bulut ile yeni sezonda da çalışma istediğinde olduğu tahmin ediliyor. Teknik adam da Aytemiz Alanyaspor ile Avrupa’da da mücadele etmek istediğini dile getiriyor. Erol Bulut’un bu isteği yeni sezonda da Antalya ekibinde mi kalacak diye düşündürüyor.

Yunanistan’dan Transfer

Erol Bulut takımda kaldığı takdirde kadrosunda istediği futbolcular var. Teknik adam Aytemiz Alanyaspor kadrosuna Yunanistanlı futbolcu Kostas Mitroglou’yu dahil etmek istiyor. Yunan futbolcu geçmiş sezonlarda Galatasaray’da forma giymişti. Aytemiz Alanyaspor yönetimi Erol Bulut takımda kaldığı takdirde Mitroglou ile transfer görüşmelerine başlayacak. Yunan futbolcunun da bu transfere sıcak baktığı iddia edildi.

Güncel Yazılar