Süper Lig

Aytemiz Alanyaspor Transfere Devam

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig sezonunu 5. Sırada tamamlayarak Avrupa Kupaları’na katılma hakkı elde etti. Teknik direktör Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer olmasıyla Aytemiz Alanyaspor ilk olarak teknik direktör sorununu çözdü. Teknik direktör görevi için Çağdaş Atan ile sözleşme imzalayan Antalya ekibi yeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da kampta gerçekleştiriyor.

Aytemiz Alanyaspor’un başarılı futbolcusu Papiss Cisse’nin sezon sonunda sözleşmesi sona ermişti. Cisse Antalya ekibi ile sözleşmesini yenilemedi. Beşiktaş’a transfer olacağı konuşulan Cisse’nin yerine Aytemiz Alanyaspor arayışlarını sürdürüyor. Turuncu yeşilli takım Kosovalı futbolcu Arber Hoxha’yı transfer etmek için görüşmelere başladı.

Yeni Transfer Kosova’dan

Ballkani’de forma giyen Hoxha ile Aytemiz Alanyaspor’un prensipte anlaştığı ve transferin gerçekleşeceği iddia edildi. Ballkani Kulübü Başkanı Kabashi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Hoxha’nın Aytemiz Alanyaspor’a transfer olduğunu açıkladı. 21 yaşındaki Kosovalı futbolcunun 2-3 gün içinde Alanya’ya geleceği ve sözleşmenin imzalanacağı iddia edildi.

Antalya temsilcisi Adam Bareiro’dan sonra yapacağı Hoxha transferi ile kadrosunu güçlendiriyor ve Avrupa Kupaları’nda güçlü bir kadro ile mücadele etmeyi hedefliyor.

Güncel Yazılar