Süper Lig

Aytemiz Alanyaspor’un İlk Hazırlık Maçı

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig yeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da yaptığı kamp ile sürdürüyor. Antalya kulübü kamp hazırlıkları ile transfer görüşmelerini de sürdürüyor. Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Çağdaş Atan yönetiminde antrenmanlarını yapan takım ilk hazırlık maçını Rizespor ile oynadı.

19 Ağustos Çarşamba günü Rizespor ile Aytemiz Alanyaspor arasında oynanan hazırlık maçı Palandöken Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde oynandı. Aytemiz Alanyaspor ligdeki başarısını hazırlık maçında da sürdürdü ve Rizespor’u 3-0 yendi. Rizespor ile Aytemiz Alanyaspor arasındaki hazırlık maçını Aytemiz Alanyaspor Kulübü başkanı Hasan Çavuşoğlu ile Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal beraber izlediler.

Maçın Golleri

Aytemiz Alanyaspor-Rizespor hazırlık maçının ilk golü maçın 22. Dakikada Efkan Bekiroğlu’nun attığı gol oldu. Efkan Bekiroğlu’nun golü ile Aytemiz Alanyaspor 1-0 öne geçti. 43. Dakikada Davidson2ın golü Antalya ekibini 2-0 öne geçirdi ve karşılaşmanın ilk yarısı Aytemiz Alanyaspor’un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi. Maçın ikinci yarısında 49. Dakikada Emircan Altıntaş’ın golü Aytemiz Alanyaspor’un3. Golü ve maçın skorunu belirleyen gol oldu.

Aytemiz Alanyaspor Rizespor’u 3-0 yendi.

Güncel Yazılar