Süper Lig

Aytemiz Alanyaspor’da Teknik Direktör Adayları

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig yeni sezon için teknik direktör arayışlarına başladı. Teknik direktör Erol Bulut’un sezon sonunda sözleşmesinin bitmesiyle teknik adam Antalya ekibinden ayrılmıştı. 2020-2021 futbol sezonunda Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacak olan Erol Bulut takımdan ayrıldığını da basın açıklaması ve sosyal medya hesabından açıklamıştı.

Erol Bulut’un takımdan ayrılması ile Aytemiz Alanyaspor’da yeni teknik direktör adayı olarak Bayram Bektaş’ın üzerine yoğunlaşıldı. Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş’in yardımcısı olan Bayram Bektaş ile görüşen Aytemiz Alanyaspor kulübü yetkilileri bu transfere sıcak bakıyorlar. Aytemiz Alanyaspor ile Bayram Bektaş arasında hafta sonuna kadar transfer sözleşmesinin imzalanacağı iddia ediliyor.

Ersun Yanal da Aday

Aytemiz Alanyaspor’un yeni futbol sezonunda teknik direktörlük görevi için ismi geçen diğer kişi de Ersun Yanal oldu. Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü olan Ersun Yanal’ın da Antalya ekibi ile anlaşma aşamasında olduğu iddia ediliyor. Erol Bulut’tan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Ersun Yanal’ın oturacağı ve Aytemiz Alanyaspor’un teknik adama önümüzdeki günlerde sözleşme ile gideceği de gelen iddialı haberler arasında yer alıyor.

Bayram Bektaş ve Ersun Yanal dışında Aytemiz Alanyaspor’un yeni teknik direktör adayı şu anda bulunmuyor.

Güncel Yazılar