Antalya

Aytemiz Alanyasporlu Futbolcular Gidiyor

Süper Ligin Antalya temsilcisi Aytemiz Alanyaspor bu sezon başarılı bir performans sergiledi. Aytemiz Alanyasporun teknik direktörü Erol Bulut ile takımın futbolcuları bu başarılı performansın mimarıydılar. Teknik direktör Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de teknik adamın yeni sezonda Fenerbahçe’de olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Erol bulut basın açıklaması ile Aytemiz Alanyaspor’a veda etti. 1-2 gün içinde de Erol Bulut’un sarı lacivert kulüp ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Aytemiz Alanyaspor’da bu sezon teknik direktör Erol Bulut ile birçok futbolcusunun sezon sonunda sözleşmesi sona erdi. Takımda 7 futbolcu Süper Ligin büyük kulüplerinin yakın takibinde bulunuyor.

Welinton ve N’Skala Gitti

Önceki sezonlarla Merih Demiral, Vagner Love ve Emre Akbaba gibi futbolcuları yetiştiren ve büyük kulüplere transfer olan Aytemiz Alanyaspor bu sezonda da büyük kulüplerin radarında bulunuyor. Aytemiz Alanyaspor’un futbolcusu Bakasetas ve Caulker’i Fenerbahçe takip ediyor ve transfer etmek istiyor. Papiss Cisse ile Junior Fernandes de Fenerbahçe ve Beşiktaş tarafından izleniyor.

Aytemiz Alanyaspor’dan Welinton ile Fabrice N’Skala ise Beşiktaş ile sözleşme imzalayarak siyah beyazlı takıma transfer oldular.

Güncel Yazılar