2019-2020 futbol

Erol Bulut’un Vedası

Aytemiz Alanyaspor 2019-2020 futbol sezonunda Süper Ligin başarılı ekiplerindendi. Süper Ligi 5. Sırada bitiren Aytemiz Alanyaspor Türkiye’yi Avrupa Kupaları’nda da temsil edecek. Antalya ekibinin teknik direktörü Erol Bulut sıklıkla yeni sezonda Fenerbahçe’ye transferi ile gündeme geliyordu. Süper Ligin devam ettiği dönemde Fenerbahçe’nin teknik direktörünün olmaması Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer haberlerinin gündemde kalmasına neden oldu.

Sezon sonu Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Erol Bulut’un sözleşme yenilemesinin olmaması da transfer iddialarını doğrular nitelikteydi. Ligin bitimin ardından Aytemiz Alanyaspor’un Ziraat Türkiye Kupası finalinin oynanmasının ardından teknik adamın takımdan ayrılık süreci başlamış oldu. Fenerbahçe’nin Erol Bulut’un transferinin açıklaması için Türkiye Kupası final maçını beklediği düşünülüyordu. Türkiye Kupası final maçının ardından Erol Bulut basın açıklaması ile Aytemiz Alanyaspor’a veda etti.

Takıma Başarılar Diledi

Erol Bulut Aytemiz Alanyaspor’daki görevinin bugün itibariyle son erdiğini açıkladı. Teknik adam bu görevinde kendisine desteklerini esirgemeyen Aytemiz Alanyaspor Kulübü başkanı Hasan Çavuşoğlu ile Aytemiz Alanyaspor Kulübü yönetim kuruluna teşekkür etti. Erol Bulut Aytemiz Alanyasporlu futbolculara ve taraftarlara da teşekkür ederek takıma Avrupa Kupası maçları ile yeni sezon lig maçlarında başarılar diledi.

Güncel Yazılar