Erol Bulut

Aytemiz Alanyaspor’un Transfer Çalışmaları

Teknik direktörü Erol Bulut Fenerbahçe’ye transfer olmasıyla Aytemiz Alanyaspor Çağdaş Atan ile sözleşme imzaladı. Yeni sezonda Aytemiz Alanyaspor’u Çağdaş Atan çalıştıracak ve kulüp yönetimi futbolcu transfer çalışmalarına da başladı. Aytemiz Alanyaspor’da bu sezon sonunda 7 futbolcunun sözleşmesi bitiyor. Kulüp yönetimi sözleşmesini uzatmayı düşündüğü futbolcuların başka takımlara transfer olması durumuna karşı alternatif transfer görüşmeleri gerçekleştiriyor.

Aytemiz Alanyaspor’un golcü futbolcusu Papiss Cisse’nin sezon sonunda sözleşmesi bitti. Cisse’nin sözleşmesini yeni sezonda da uzatmak isteyen Aytemiz Alanyaspor Senegalli futbolcunun sözleşmesinin yenilenmemesi durumunda Ali Sowe’yi transfer edebilir. Bulgaristan ligi takımı CSKA Sofya’da forma giyen Ali Sowe, Cisse’nin Aytemiz Alanyaspor’da kalmaması halinde transfer edilebilir.

Yunanistan’dan Transfer Hazırlığı

Yunanistan ligi takımı Panathinaikos’da forma giyen Federico Macheda’yı Aytemiz Alanyaspor yeni sezonda transfer etmek için görüşmelere başladı. Turuncu yeşilli takım İtalyan futbolcu için 1,5 milyon Euro bonservis ücreti belirledi. Aytemiz Alanyaspor’un Federico Macheda için Panathinaikos’a teklif edeceği bonservis ücretine karşılık Yunan takımının ne cevap vereceği merak ediliyor.

Güncel Yazılar