Anastasios Bakasetas

Bakasetas’ın Bonservis Bedeli

Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Anastasios Bakasetas transfer haberleri ile gündemdeki yerini koruyor. İtalya Serie A ekibi Lazio’nun transfer etmek istediği Bakasetas Süper Lig takımı Fenerbahçe’nin de transfer listesinde bulunuyor. Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer olmasıyla Fenerbahçe Bakasetas’ı transfer etmek için görüşmelere başladı.

Erol Bulut’un Fenerbahçe’de oluşturduğu yeni sezon kadrosunda görmek istediği Bakasetas’ın transferi için Aytemiz Alanyaspor istekli değildi. Transfer görüşmelerine sıcak bakmayan Antalya ekibi Bakasetas’ı takımdan göndermek istemiyordu.

Takas Kabul Edilmiyor

Lazio’nun Bakasetas’ı transfer etmek istediği dönemde Aytemiz Alanyaspor 5 milyon Euro bonservis talep etmişti. Lazio bu bonservis bedelini fazla bulmuştu. Antalya ekibi Bakasetas’ı isteyen Fenerbahçe’ye de 4 milyon bonservis bedeli istediğini belirtti. Aytemiz Alanyaspor bonservis bedeli ve transfer ile ilgili olarak takas teklifinin de kabul edilmeyeceğini açıkladı. Fenerbahçe’nin ise 5 milyon bonservis bedeline vereceği cevap bekleniyor.

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut kadrosunda görmek istediği ve Fenerbahçe’ye transfer edilmesi için verdiği listenin ilk sırasında Bakasetas yer alıyor. Yunan futbolcunun Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi 2022 yılı sezon sonunda sona erecek.

Güncel Yazılar