Erzurum

Adam Bareiro İmza Attı

Aytemiz Alanyaspor yeni sezon hazırlıklarını Erzurum Yüksek İrtifa Merkezi’nde sürdürüyor. Antalya takımı sezon hazırlıklarını sürdürürken kulüp yönetimi de transfer görüşmelerini yapıyor. Kulübün son transferi Meksika Ligi takımı Monterrey’de oynayan Adam Bareiro oldu. Paraguaylı futbolcuyu Aytemiz Alanyaspor 1 yıl süre ile kiraladı. Adam Bareiro ile kiralama sözleşmesi kulübün Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde imzalandı. Adam Bareiro Paraguay Milli takımında da forma giyiyor.

24 yaşındaki futbolcunun transferi konusunda açıklama yapan Hasan Çavuşoğlu Adam Bareiro’ya hoş geldin diyerek takıma başarılı bir katkısı olacağını söyledi.

‘’Adam Bareiro da Kampa Katılacak’’

Hasan Çavuşoğlu Aytemiz Alanyaspor’un ilk kamp sürecinde bir hazırlık maçı yapıldığını ve bunun az olduğunu da belirtti. Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı 2. Etap kamp döneminde üç hazırlık maçı yapacaklarını da ifade etti. Hasan Çavuşoğlu teknik direktör Çağdaş Atan ile yeni bir teknik kadro ile sezona hazırlandıklarını da söyledi. Kulüp Başkanı yeni transferlerin ve Adam Bareiro’nun da kampa katılacağını sözlerine ekledi.

Adam Bareiro da Aytemiz Alanyaspor’a transfer olduğu için mutlu olduğunu söyleyerek ve Hasan Çavuşoğlu ile kulüp yönetimine teşekkür etti.

Güncel Yazılar