Papiss Cisse

Efecan Karaca’dan Yeni Sezon Açıklamaları

Aytemiz Alanyaspor’un Papiss Cisse ile sezon sonunda sözleşmesi bitti. Senegalli futbolcu Antalya ekibi ile büyük ihtimalle sözleşme yenilemeyecek. Cisse’nin yeni sezonda Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağı ve siyah beyaz forma ile sahalarda olacağı iddia ediliyor. Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın’ın özellikle Cisse’yi kadrosunda görmek istediği biliniyor.

Cisse’nin Beşiktaş’a transferi karşılığında talep ettiği transfer ücretini siyah beyazlı kulüp fazla buldu. Cisse Beşiktaş ile transfer görüşmelerini yaptığını yaptığı açıklama ile doğruladı.

‘’Formumdayım’’

35 yaşındaki futbolcu Aytemiz Alanyaspor’da bu sezon başarılı bir sezon geçirdiklerini ve ligi 5. Sırada bitirdikleri için mutlu olduklarını söyledi. Cisse takımın sezon içinde düşüş yaşadığı dönemler olsa da Aytemiz Alanyaspor’un kulüp tarihindeki en başarılı sezonu geçirdiğini belirtti. Senegalli futbolcu ligi Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da üstünde bir sırada tamamladıklarını ve bunun büyük bir başarı olduğunu da ifade etti.

Cisse formunun yerinde olduğunu ve başarılı olduğuna da dikkat çekerek yeni sezon transferi için Beşiktaş da dahil olmak üzere farklı kulüpler ile görüştüğünü de sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar