2019-2020 futbol

Erol Bulut Hangi Takımdan Teklif Aldı?

Aytemiz Alanyaspor 2019-2020 futbol sezonunda başarılı bir dönem geçiriyor. Yakın döneme kadar lig şampiyonluğunda da iddiasını devam ettiren takımın bu başarısında teknik direktör Erol Bulut’un katkısı büyük oldu. Başarılı teknik adamın bu yükselen grafiği transfer haberlerini de gündeme getiriyor.

Eski Fenerbahçe futbolcusu olan Erol Bulut’un yeni sezonda Fenerbahçe’yi çalıştıracağı gündemden düşmüyor. Erol Bulut sarı lacivertli camiadan bir teklif almadığını dile getirse de Aytemiz Alanyaspor ile sezon sonunda biten sözleşmesini yenilemedi. Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Türkiye içi ve Türkiye dışı kulüplerden transfer teklifi aldığını açıklamıştı. Erol Bulut Türkiye içi kulüplerden somut olarak tek teklifin Aytemiz Alanyaspor’dan aldığını da ifade etti.

‘’Son Maça Kadar Çalışacağım’’

Erol Bulut takımın lig maçları ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarına hazırlandığını ve puan kaybı olmadan sezonu bitirmeyi hedeflediklerini söyledi. Teknik adam transfer teklifi olarak şu an önceliğin Aytemiz Alanyaspor’un teklifi olduğunu da belirterek diğer kulüplerin tekliflerini de değerlendireceğini açıkladı. Erol Bulut sözleşmesinin bittiği son maça kadar Aytemiz Alanyaspor için çalışacağını ve turuncu yeşil takıma odaklanacağını da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar