Süper Lig

Alanyasporun Transfer Süreci

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig maçlarına hazırlanırken transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Antalya ekibinde sezon sonunda 10 futbolcusunun sözleşmesi sona eriyor ve kulüp bu futbolcuların yeni sezonda kalmaları için hazırlık yapıyor. Aytemiz Alanyaspor yeni sezonda beraber yol almak istemediği futbolcular ile yollarını ayırıyor.

Kulübün yollarını ayırdığı futbolculardan biri de Fransız Yacine Bammou oldu. Bammou ile sözleşmesi biten Antalya kulübü sözleşmesini yenilemedi. 28 yaşında olan Fransız futbolcu Aytemiz Alanyaspor forması ile toplan 25 lig ve kupa maçına çıktı 6 gol atmıştı. Bammou Fransa’ya döndü.

Almanya’dan Transfer

Aytemiz Alanyaspor yeni futbolcuları da kadrosuna dahil ediyor. Almanya kulübü 1860 Münih’te oynayan Türk futbolcu Efkan Bekiroğlu Aytemiz Alanyaspor’ transfer oldu. 1860 Münih kulübü sosyal medya hesabından bu transfer haberini paylaştı. Efkan Bekiroğlu ise Türkiye’de ve Aytemiz Alanyaspor’da futbol oynayacağı için mutlu olduğunu dile getirdi. 24 yaşındaki futbolcu Anavatanında forma giyecek olmasının hayali olduğunu ve bu hayalinin transfer teklifini kabul etmekte etkili olduğunu belirterek heyecanla maça çıkmayı beklediğini ifade etti.

Güncel Yazılar