Ersun Yanal

Erol Bulut Gidiyor mu?

Sezon sonu yaklaşırken Ersun Yanal yerine Fenerbahçe’ye teknik direktör olarak Erol Bulut iddiaları da güçleniyor. 4 Mart tarihinde Fenerbahçe ile yolları ayıran Ersun Yanal’dan sonra sarı lacivertli takım teknik direktör arayışlarını sürdürüyor.

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’un futbolcu olduğu dönemde Fenerbahçe’de oynaması teknik adamın Fenerbahçe’ye transfer olabileceğini gösteriyordu. Aytemiz Alanyaspor ile sezon sonunda sözleşmesi biten ve henüz sözleşmesini yenilemeyen Erol Bulut’un yeni sezonda Fenerbahçe’de olacağının işareti olarak kabul ediliyor. Erol Bulut ise Fenerbahçe ile transfer görüşmesi olmadığını ve sezon sonuna kadar Aytemiz Alanyaspor’da olacağını belirtiyor. Ligde sezon sonuna yaklaştıkça Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer haberinin her an gelmesi bekleniyor.

Ümit Davala mı Geliyor?

Aytemiz Alanyaspor’un ise Erol Bulut’tan boşalan teknik direktörlük görevine Fenerbahçe’den ayrılan Ersun Yanal’ın geleceği de iddialar arasında bulunuyor. Son olarak Aytemiz Alanyaspor’un yeni sezon teknik direktörü olarak Ümit Davala’nın adı geçiyor. Galatasaray’da forma giyen ve daha sonra Avrupa liglerinde görev yapan Ümit Davala’nın Antalya ekibinin yeni sezondaki teknik direktörü olacağı alınan haberler arasındadır.

Güncel Yazılar