Fabrice N'Skala

Son Transfer İsveç’ten

Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi biten Fabrice N’Skala sözleşme yenilememişti. Antalya ekibi Fabrice N’Skala’dan boşalan yerini François Moubandje ile doldurdu. Hırvatistan kulübü Dinamo Zagreb’de forma giyen Moubandje ile 1 yıllık kiralık olarak anlaşan Aytemiz Alanyaspor yeni sezon kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. İsveçli futbolcu François Moubandje İsveç Milli Takımda da oynuyor.

Alanya Bahçeşehir Okulları Stadyumu

Aytemiz Alanyaspor’un stadyum sponsoru Bahçeşehir Okulları idi. Bahçeşehir Okulları ile Aytemiz Alanyaspor arasındaki stadyum isim hakkı sözleşmesi yenilenerek Bahçeşehir Okullarının stadyum sponsorluğu devam etti. Aytemiz Alanyaspor’un iç saha maçlarını oynadığı Stadın ismi Alanya Bahçeşehir Okulları Stadyumu oldu.

Bahçeşehir Okulları İcra Kurulu Üyesi Ali Arslan Aytemiz Alanyaspor’u desteklemekten ve bu iş birliğinden memnun olduklarını söyledi. Ali Arslan’a Aytemiz Alanyaspor’un bir ilçe takımı olarak kurulduğunu bugün ise Avrupa Kupaları’nda mücadele eden bir takım olduğunu ve bu başarının kendileri için de gurur verici olduğunu ifade etti. Aytemiz Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu Bahçeşehir Koleji ile 4 yıldır iş birliği yaptıklarını ve bu iş birliğinden mutlu olduklarını söyledi. Hasan Çavuşoğlu Euro Cup maçlarında Bahçeşehir Koleji Basketbol takımına da başarılar diledi.

Güncel Yazılar