Erol Bulut

Son Transfer Serie A’dan

2019-2020 futbol sezonu sonunda teknik direktör Erol Bulut Aytemiz Alanyaspor’dan ayrılmıştı. Aytemiz Alanyaspor’da başarılı bir sezon geçiren Erol Bulut Fenerbahçe’ye transfer oldu. Antalya ekibi Erol Bulut’un ayrılmasının ardından teknik direktörlük görevi için Çağdaş Atan ile anlaştı. Teknik direktör Çağdaş Atan ile sezona antrenman programı ile hazırlanan Aytemiz Alanyaspor’da transferler ile de kadro güçlendiriliyor.

Sezon sonunda 11 futbolcusu ile sözleşmesi sona eren Aytemiz Alanyaspor’da 10 futbolcu sözleşme yenilemedi. Takımdan ayrılan futbolcuların yerini dolduran Aytemiz Alanyaspor son olarak Khouma Babacar’ı transfer etti.

Cisse’nin Yerine Babacar

Son olarak İtalya Serie A takımında forma giyen Babacar’ı Aytemiz Alanyaspor 1,5 yıllık olarak kiraladı. Senegalli futbolcu Babacar’ın bonservisi Serie A takımı olan Sassuolo’da bulunuyor. Antalya ekibi Babacar’ı yeni sezonda Aytemiz Alanyaspor forması giymeyecek olan Golcü Papiss Cisse yerine transfer ettiği düşünülüyor. Babacar’ı Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın da transfer listesinde bulunuyordu. Aytemiz Alanyaspor kulübü sosyal medya hesabından Khouma Babacar’ın Aytemiz Alanyaspor’da olduğunu paylaştı.

Güncel Yazılar