Süper Lig

Welinton Beşiktaş’ta

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig futbol sezonunda başarılı bir performans sergiledi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan teknik direktörü Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer olacağı sıklıkla gündeme geliyor. Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi ile ilgili bir teklif gelmediğini söylüyordu. Hasan Çavuşoğlu Erol Bulut ve futbolcu transferleri ile ilgili açıklamalar yaptı.

Hasan Çavuşoğlu N’Skala’nın Beşiktaş’a transferinde etik olmayan bir konu olduğunu belirtti. Kulüp başkanı N’Skala’nın Aytemiz Alanyaspor’da kalması için anlaşma aşamasında olduklarını bu sırada Beşiktaş’ın devreye girdiğini söyledi. Hasan Çavuşoğlu Bakasetas ve Welinton ile ilgili olarak da bir teklif gelmediğini açıkladı.

‘’Erol Bulut ile Konuşmadım’’

Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer  konusunda Hasan Çavuşoğlu teknik adam ile Fenerbahçe’nin anlaştığı haberlerini duyduğunu anlattı. Hasan Çavuşoğlu bu konu ile ilgili olarak Erol Bulut ile konuşmadığını söyledi. Aytemiz Alanyaspor 29 Temmuz Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası final maçında Trabzonspor ile karşılaşacak. Hasan Çavuşoğlu final maçından sonra Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transferi konusunda teknik adam ile bir görüşme sağlayacağını ifade etti.

Güncel Yazılar