Erol Bulut

3 Futbolcu ile Sözleşme İmzalandı

Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Erol Bulut sezon sonunda Antalya ekibi ile yolları ayırmıştı. Erol Bulut’un ayrılmasından sonra Aytemiz Alanyaspor teknik direktör olarak Çağdaş Atan ile sözleşme imzaladı. Teknik direktör transferinden sonra Aytemiz Alanyaspor futbolcu transferlerine de başladı.

Antalya ekibi aynı günde 3 futbolcu ile sözleşme imzaladı. Daha önce transferini açıkladığı Khouma Babacar, Francois Moubandje ve Ahmet Çağrı Güney turuncu yeşil kulübün sözleşme imzaladığı futbolcular oldu.

Hasan Çavuşoğlu’ndan Teşekkür

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu sözleşme imzalayan 3 futbolcuya da takıma hoş geldin dedi. Hasan Çavuşoğlu Babacar’ın Süper Lig kulüplerinden transfer etmek istendiğini ama Babacar’ın Aytemiz Alanyaspor’u tercih ettiği için teşekkür etti. Kulüp Başkanı Dinamo Zagrep ve Kamerun milli takım futbolcusu olan Francois Moubandje’ye de Aytemiz Alanyaspor’a geldiği için teşekkür etti.

Hasan Çavuşoğlu, Bursaspor’dan 2 yıllık olarak satın alma opsiyonu ile kiralanan Ahmet Çağrı Güney’in de takıma katkısının büyük olacağını ve geleceğin başarılı kalecileri arasında ye alacağını vurguladı.

Aytemiz Alanyaspor ile sözleşme imzalayan 3 futbolcu da takımda oldukları için mutlu olduklarını belirttiler.

Güncel Yazılar