Fenerbahçe

Erol Bulut’un Aytemiz Alanyaspor Hedefleri

Uzun zamandır Fenerbahçe takımına transfer haberleri ile gündemde olan Erol Bulut lig maçlarına hazırlamaya devam ediyor. 19 Mart tarihinde corona virüsü sebebiyle lig maçlarına ara verilmesinin ardından Aytemiz Alanyaspor futbolcuları evde antrenman programını uyguladılar. Lig maçlarının 12 Haziran tarihinde başlayacağının açıklanması ile Erol Bulut yönetiminde Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde futbolcular antrenman yapıyorlar.

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut Fenerbahçe’ye transferi ile ilgili bir teklif olmadığını her fırsatta dile getiriyor. Teknik adam tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu ve takımını iyi yere getirme hedefi olduğunu söyledi. Erol Bulut ligde 8 maç oynayacaklarını ve bu 8 maçtan 24 puan almayı hedeflediğini ve takımı bu hedefle hazırladığını ifade etti. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü ligi ilk 4’de bitirme düşüncesinde olduğunu da belirtti.

‘’Türkiye Kupasını Alacağız’’

Ziraat Türkiye Kupası’nda yarı finale yükselen turuncu yeşil ekibin yarı finaldeki rakibi de Antalyaspor’du. Erol Bulut yarı final ilk maçında Antalyaspor’u 1-0 yendiklerini ve ikinci maç için avantajlı konumda olduklarına da dikkat çekti. Teknik adam ikinci maçtan finale yükselmiş olarak ayrılacaklarını ve kulüp tarihinde ilk kez Ziraat Türkiye Kupasını müzeye götüreceklerini söyledi.

Güncel Yazılar