Süper Lig

Aytemiz Alanyaspor’da Erol Bulut Açıklaması

Aytemiz Alanyaspor Süper Lig maçlarının başlamasıyla zorlu bir fikstür ile mücadele edecek. Ligin Antalya temsilcisi ligde kalan 8 maçta mücadele etmesinin yanında Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında da oynayacak. Teknik direktör Erol Bulut’un Fenerbahçe’ye transfer iddialarının da sıklıkla gündeme geliyor. Erol Bulut sarı lacivert camiadan gelen bir teklif olmadığını dile getiriyor.

Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Erol Bulut ve Fenerbahçe konusunda açıklamalar yaptı. Hasan Çavuşoğlu da Erol Bulut’a gelen transfer teklifi olmadığını teknik adamın sezon sonuna kadar takımın başında olacağını ifade etti. Aytemiz Alanyaspor Başkanı Erol Bulut’un büyük bir takıma transferine engel olmaları gibi bir durumun söz konusu olmayacağını aksine bunu destekleyeceklerini de belirtti.

Lig ve Kupa Maçı

Hasan Çavuşoğlu takımın lig ve kupa maçlarına hazırlıklarının devam ettiğini de anlattı. Lig maçlarında başarılı bir grafik çizip ligi iyi bir yerde bitirmeyi hedeflediklerini söyleyen Hasan Çavuşoğlu Aytemiz Alanyaspor’un diğer hedefinin de Türkiye Kupası olduğunu ifade etti. Ziraat Türkiye Kupasını Aytemiz Alanyaspor kazandığı takdirde bu kulüp tarihinde bir ilk olacak.

Güncel Yazılar