2019-2020 sezonu

Aytemiz Alanyaspor Hazırlıklara Devam

Süper Ligin 2019-2020 sezonu başarılı takımı Aytemiz Alanyaspor antrenman programı ile lige hazırlanıyor. Teknik direktör Erol bulut yönetiminde Cengiz Aydoğan Tesislerinde antrenmana devam eden takımda futbolcuların morali yerindeydi. Aytemiz Alanyaspor takımı corona virüsü önlemleri kapsamında antrenmanlarını sabah ve akşam olarak iki zaman diliminde yapıyor. Futbolcular çalışma sırasında az temas ve sosyal mesafeye uygun olarak hareketleri yapıyorlar.

Isınma koşusu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman pas ve şut atışları ile devam ediyor. Taktiksel çalışmalar ve kondisyon hareketleri ile süren antrenman 1,5 saat sürüyor. Ramazan Bayramının 2. Ve 3. Günü olan 25 Mayıs Pazartesi günü ile 26 Mayıs Salı günü Aytemiz Alanyaspor futbolcuları izinli olacak. Çarşamba günü hazırlık çalışmalarına devam edilecek.

İlk Maç Deplasmanda

Lig puan sıralamasında 43 puan ile 6. Sırada bulunan Antalya ekibinin 12 Haziran tarihinde lig maçları başladığında 8 maçı kalacak. Aytemiz Alanyaspor ilk maçını şampiyonluk adayı Medipol Başakşehir ile oynayacak. Antalya ekibi deplasmanda oynayacağı Medipol Başakşehir maçını ve kalan 7 maçı kazanıp üst sıralarda ligi tamamlamayı hedefliyor.

Güncel Yazılar