2020-2021 futbol

Erol Bulut ve Fenerbahçe İddiaları

Fenerbahçe kulübü 2020-2021 futbol sezonu için teknik direktör arayışını sürdürüyor. Sarı lacivert renklere sahip kulüp Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut’un üzerine yoğunlaşıyor. Erol Bulut’un yeni sezonda Fenerbahçe’yi çalıştıracağına kesin gözüyle bakılsa da bu konu ile ilgili somut bir adım atılmadı.

Erol Bulut her fırsatta Fenerbahçe ile bir transfer görüşmesi olmadığını dile getiriyor. Teknik adam Aytemiz Alanyaspor’un ligi en iyi yerde bitirmesi için çalıştığını başka bir düşüncesinin olmadığını da dile getiriyor. Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç’un da Erol bulut transferini istediği ve Ziraat Türkiye Kupası final maçını beklediği de iddia edildi. Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasında Fenerbahçe ile Aytemiz Alanyaspor’un rakip olma ihtimali bulunuyor. Ali Koç bu süreçten sonra Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile görüşüp Erol Bulut’un transferinin gerçekleşeceği konuşuluyor.

Sürpriz İsim

Fenerbahçe’ye yakınlığı ile bilinen spor yorumcusu Mehmet Emin Uluç ise yaptığı açıklama ile kafalarda soru işareti yarattı. Mehmet Emin Uluç Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörünün Erol bulut olmayacağına işaret ederek sürpriz bir teknik adamın takımın başına geleceğini söyledi. Mehmet Emin Uluç’un bu yaptığı açıklama ne derece doğu çıkacak merakla bekleniyor.

Güncel Yazılar