2019-2020

Ceyhun Gülselam’ın Erol Bulut Açıklamaları

Süper Ligde 2019-2020 sezonunun başarılı takımı Aytemiz Alanyaspor’un bu başarısında teknik direktör Erol Bulut’un katkısı tartışılmaz derecededir. Başarılı teknik direktör Erol Bulut’un bu başarısı ve eski bir Fenerbahçeli futbolcu olması teknik adamın Fenerbahçe’ye transferini gündeme getirdi.

Fenerbahçe cephesinde Erol Bulut’un transferine kesin gözüyle bakılırken Ali Koç’un da bu transfere onay verdiği iddia edildi. 45 yaşındaki teknik direktör Fenerbahçe’ye transferi iddiaları konusunda da tek düşüncesinin Aytemiz Alanyaspor olduğunu ve kendisine teklif gelmediğini ısrarla ifade etti. Aytemiz Alanyaspor’un başarılı futbolcusu ve geçmiş dönemlerde efsane teknik direktörler Fatih Terim, Ünal Karaman, Şenol Güneş ile çalışan Ceyhun Gülselam da Erol Bulut ile ilgili açıklamalar yaptı.

‘’Kendini Yetiştirmiş Bir Teknik Adam’’

Ceyhun Gülselam Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörünün kendini yetiştirmiş ve Avrupa futbolunu da yaşamış tecrübeli bir teknik adam olduğunu vurguladı. 32 yaşındaki Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Erol Bulut’un başarılarının ortada ve görünür olduğuna dikkat çekerek futbol kulüplerinin teknik adamı transfer etmek istemesinin çok doğal olduğunu ifade etti. Ceyhun Gülselam takım olarak ve bireysel olarak kendinin teknik direktörlerini sevdiklerini ve iyi anlaştıklarını da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar