Antalya

Covid 19 Önlemli Antrenman

Süper Ligin Antalya temsilcisi iki takımından biri olan Aytemiz Alanyaspor antrenmanlarına devam ediyor. 2 aya yakın süren corona virüsü arasından sonra geçen hafta antrenmanlara başlayan Aytemiz Alanyaspor 2 gün ara vermişti ve tekrar antrenmanlarına başladı. Takımın teknik direktörü Erol Bulut yönetiminde Cengiz Aydoğan Tesislerinde antrenman yapan futbolcular ısınma koşusu ile çalışmaya başladı.

Pas çalışması ile antrenman devam etti ve yön değiştirme çalışması da yapıldı. Aytemiz Alanyasporlu futbolcuların antrenmanı çift kale maç ile sona erdi.

İki Grup Farklı Zamanlarda Antrenman

Corona virüsü sebebiyle her futbol kulübünün antrenmanında olduğu gibi turuncu yeşilli takımın antrenmanı da sosyal mesafe kuralları ve hijyen kurallarına dikkat ederek yapıldı. Takımın futbolcuları antrenmanı iki grup halinde yaptılar ve bu iki grup farklı saatlerde antrenman yaptılar. Erol bulut futbolcularına iki ayrı zamanda ve iki ayrı grupta antrenman yaptırdı. Böylece daha az futbolcu bir birbiri ile temas halinde oluyor ve corona virüsünün bulaşma ihtimali azalıyor. Aytemiz Alanyaspor’un bundan sonraki bütün antrenmanları iki farklı grup ve farkı saatlerde yapılan antrenmanlar şeklinde olacak.

Güncel Yazılar